Šodien: Ceturtdiena, 29. janvāris
Vārda dienas: Valērijs, Aivars

Motivācijas vēstules paraugs

Sākums » Motivācijas vēstule » Motivācijas vēstules paraugs

Motivācijas vēstules paraugs / Pieteikuma vēstules paraugs

 

Ļ. cien. Ilgai Lāsmiņai

Personāla daļas vadītājai

SIA „Svečturis”

Lauku 19,

Rīgā, LV-1078

 

Māras Kļaviņas

dzīv. Stārķu 55,

Rīgā, LV – 1035

e-pasts: marakalnina@marakalnina.lv

kontakttālr. ____________

 

MOTIVĀCIJAS / PIETEIKUMA VĒSTULE

Rīgā, 2011. gada 2. janvārī

 

Atsaucoties uz portālā JobNetwork izvietoto informāciju, vēlos pieteikties uz projektu vadītājas vakanci Jūsu uzņēmumā.

 

Mana profesionālā pieredze pēdējo 10 gadu laikā ir bijusi tieši saistīta ar projektu vadību gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā. Strādājot SIA „Projekts”, manos darba pienākumos ietilpa klientu piesaiste, darba komandas izveide, darbu plānošana un to izpildes kontrole, kā arī darbu nodošana klientam. Esmu guvusi arī nozīmīgu pieredzi komandas vadībā, pārraugot līdz pat 40 cilvēku lielu darba grupu. Darbā pielietotās svešvalodas ir krievu, angļu un vācu, kuras pārvaldu labā sarunvalodas līmenī.

 

Man piemīt labas saskarsmes, pārliecināšanas un argumentācijas prasmes, kas ir nozīmīgas projektu vadītāja darbā. Man ir arī veiksmīga konfliktu risināšanas pieredze. Līdz šim saņemtais pozitīvais novērtējums no klientiem liecina arī par spēju strādāt saspringtos darba apstākļos, pieņemt atbildīgus lēmumus un vienmēr laipnu attieksmi pret klientu.

 

Darbs Jūsu uzņēmumā man pavērtu plašākas iespējas darboties starptautiskā mērogā un pielietot līdz šim gūtās zināšanas un pieredzi man jaunā darbā vidē. Uzskatu, ka mana līdzšinējā pieredze sniegs pievienoto vērtīgu Jūsu organizācijai; un esmu gatava piedāvāt idejas turpmākai uzņēmuma un tā piedāvāto risinājumu attīstībai.

 

Labprāt tikšos ar Jums klātienē, lai pastāstītu vairāk par manu kvalifikāciju, atbilstību vakantajam amatam un iespējamo devumu Jūsu organizācijai.

 

Ar cieņu,

Māra Kļaviņa

 

Apskatīt motivācijas vēstules paraugu MS Word formātā.

Master motors - īstais autoserviss un automazgātava!

on-line.lv Darbs/Karjera Employment_Career